Şartlar & Koşullar

Schneiderim.com - Web Sitesi Kullanım Sartları

Bu web sitesine girmeden veya kullanmadan önce bu şartları özenle okuyun.

BU SITEYE GIRMEDEN VEYA KULLANMADAN ÖNCE, BU SARTLARI ONAYLADIGINIZ VE KABUL ETTIGINIZ KABUL EDILIR.

Ön Koşullar

BU SARTLAR SADECE BU WEB SITESINE OLAN ERISIMINIZ VE ONU KULLANIMINIZA VE BU SITE ÜZERINDEN ELDE EDILEN KERVIS VE BILGILERE ÖZGÜ OLUP, KONELTEK ELEKTRONİK VEYA SUBELERI VEYA YAN KURULUSLARI ILE ÖNCEDEN IMZALAMIS OLDUGUNUZ DIGER ANLASMALARDA BULUNAN SARTLARI VE KOSULLARI DEGISTIRMEZ.

Bu, "Schneiderim.com" Web Sitesi (Örnek Mah., Demokrasi Cad. Dutlubahçe Sk. No:11-5, 34704, Ataşehir, İstanbul adresinde yerleşik Koneltek Elektronik ve Teknolojik Çözümler San.ve Tic. A.Ş("KE") tarafından sağlanmaktadır. Başka bir KE departmanı veya kurumunun sitesini ziyaret ettiğinizde, bu KE kurulusunun Kullanım Şartlarına tabi olacağınızı unutmayın. Bu şartlar işbu belgede belirtilenlerden farklı olabilir.

Bu şartlar, KE uygun gördüğü takdirde zaman zaman değiştirilebilir ve geçerli biçimiyle bu sitede yayınlanabilirler; en geçerli değişikliklerden haberdar olmak için siteyi belli aralıklarda kontrol etmek sizin sorumluluğunuz altındadır. Yayınlanan bu değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni şartları kabul ettiğiniz seklinde yorumlanacaktır. BU VEYA GELECEKTEKI HERHANGI BIR SARTA BAGLI KALMAYI KABUL ETMIYORSANIZ, BU SITEYI KULLANMAYIN VEYA SITEDEN HERHANGI BIR BILGI YÜKLEMEYIN VE BIR AN ÖNCE SITEDEN ÇIKIN.

KE, istediği zaman Sitenin, özelliklerin bulunabilirliği de dahil olmak üzere herhangi bir kısmını sonlandırabilir, değiştirebilir, askıya alabilir veya kesintiye uğratabilir. KE, bu Sitedeki, üçüncü kişilerinki de dahil olma üzere, içeriği çıkarabilir, değişiklik yapabilir veya değiştirebilir. KE, önceden bildirmeksizin ve herhangi bir sorumluluk almadan, belli özellik ve servisler üzerinde sınırlamalar yapabilir veya Sitenin belli kısımlarına veya tümüne olan erişiminizi sınırlandırabilir. KE, uygun gördüğü takdirde istediği zaman Siteyi kullanmanıza son verebilir.

1. Mülkiyet Hakları/ Telif Hakki Kuralları

Telif Hakları. Bu Sitede yer alan, dahil olmak ve bunlarla sinirli olmamak üzere; tasarım, metin, yazılım, teknik çizimler, konfigürasyonlar, grafikler, diğer dosyalar ve seçim ve düzenlemeleri ("İçerik") gibi tüm içerik, ya Koneltek Elektronik -- tarafından telif hakları alınmıştır; ya sitede adı geçen özel/tüzel kişi/kurumlar tarafından telif hakları alınmıştır ya da Schneider Electric ve/veya yan kuruluşları veya lisansörlerinin patentli mallarıdır. İçerik, tüm telif hakları ve diğer mülkiyet uyarılarına sıkıca bağlı kaldığınız sürece KE'yi aşağılayıcı veya ona rakip olmayan kullanımlar için içeriğin yüklenmesi veya basılması haricinde önceden KE'nin izni alınmadan, herhangi bir biçimde veya yoldan, tümü veya bir kısmi değiştirilemez, kopyalanamaz, dağıtılamaz, çerçevelenemez, üretilemez, yeniden basılamaz, yüklenemez, görüntülenemez, bildirilemez, iletilemez veya satılamaz. Bu sinirli onayın istenilen zamanda kaldırılabileceğini ve bunun, İçeriğin herhangi bir Internet, Intranet veya Extranet sitesinde yeniden yayınlanması veya bilgilerin başka bir veri tabanı veya derleme içine alınması için bir onay dahilinde olmadığını unutmayın. İçeriğin başka bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır. Bununla birlikte, Siteden, dahil olmak ve bununla sinirli olmamak üzere müşteri kimlikleri gibi her tür veri ve veri alanlarını elektronik veya diğer yollarla sistematik olarak almayacağınızı veya toplamayacağınızı da kabul edersiniz. Patentli hiçbir hakkin aktarılması veya verilmesi bu Kullanım Sartlarındaki hiçbir hükme dayanarak yapılamaz veya hiçbir hükümde ima edilmemektedir. Telif hakki altındaki hiçbir hakkin aktarılması veya verilmesi bu Kullanım Sartlarındaki hiçbir hükme dayanarak yapılamaz veya hiçbir hükümde ima edilmemektedir. Telif hakki size ait olan materyallerin bu Sitede uygun bir şekilde kullanılmadığını düşünüyorsanız, daha fazla bilgi için Telif Hakları Kurallarımıza bakin veya Telif Hakları Organımıza başvurun

Markalar. Bu Sitede bulunan tüm markalar KE'nin veya yan kuruluşlarının; Schneider Electric tüzel kişiliğinin veya lisansörlerinin markaları veya tescilli markalarıdır ve KE'den yazılı izin almadan bir kısminin veya tümünün kopyalanması, taklit edilmesi veya kullanılması yasaktır. Tüm sayfa başlıkları, özel grafikler, buton simgeleri ve betikler KE'nin veya yan kuruluşlarının veya ürün tedarikçilerinin servis işaretleri, markaları ve/veya ticaret giysisidir ve KE'den veya lisans sahibi özel/tüzel kişilerden yazılı izin almadan bir kısminin veya tümünün kopyalanması, taklit edilmesi veya kullanılması yasaktır. Marka hakları altındaki hiçbir hakkin aktarılması veya verilmesi bu Kullanım Sartlarındaki hiçbir hükme dayanarak yapılamaz veya hiçbir hükümde ima edilmemektedir. Sitede gösterilen diğer markalar, tescilli markalar, ürün adları ve şirket adları veya logoları, kendi mülkiyet sahiplerinin malidir.

Patentler. KE'nin sitede satışını gerçekleştirdiği ürünler ve hizmetler, bir veya daha fazla patent tarafından kapsanmaktadır ve diğer meslek sırrı ve mülkiyet haklarına tabidir. KE tüm bu hakları saklı tutar. Patentli hiçbir hakkin aktarılması veya verilmesi bu Kullanım Sartlarındaki hiçbir hükme dayandırılarak yapılamaz veya hiçbir hükümde ima edilmemektedir. Bu hakları ihlal etmeyeceğinizi veya KE'nin ve/veya tedarikçilerinin herhangi bir ürünü veya işlemini parçalarına ayırmak, tersine mühendislik uygulamak veya tersine çevirmeyeceğinizi kabul edersiniz.

Yazılım. Bu Sitede kullanılan veya üzerinden erişilebilen, yazılım tarafından üretilen her türlü dosya, resim, kod ve yazılıma eşlik eden verilerin (toplam olarak "Yazılım") de içinde olduğu her türlü yazılım, tarafınızca sadece Sitede belirtilen amaçlar için Siteyi, KE'yi aşağılamamak veya ona rakip olmamak kaydıyla, kullanmak veya ona erişim yapmak için kullanılabilir. KE ve/veya tedarikçileri tam ve bütün unvan veya lisans haklarına ve duruma göre Yazılımdaki tüm fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Yasalar öyle gerektirmedikçe, herhangi bir Yazılımı kopyalamak, dağıtmak, satmak, değiştirmek, kaynak koda dönüştürmek, tersine mühendislik uygulamak, tersine çevirmek veya uyarlanmış çalışmalar oluşturmak hakkına sahip olmadığınızı kabul edersiniz. Bu yazılımla ilgili mülkiyet hakları altındaki hiçbir hakkin aktarılması veya verilmesi bu Kullanım Sartlarındaki hiçbir hükme dayanarak yapılamaz veya hiçbir hükümde ima edilmemektedir.

2. Kullanıcı Davranışları

Bu Siteyi kullanırken aşağıdakileri kabul etmiş sayılırsınız:

3. Site Üzerinde veya Üzerinden Diğer İletişimler

Aşağıda, 4. Bölümde aksi belirtilmedikçe veya yazılı olarak öyle olması için üzerinde anlaşılmadıkça, Site üzerinden herhangi birine ilettiğiniz her türlü iletişimin veya Siteye gönderdiğiniz, sinirsiz bir şekilde içlerinde sorular, yorumlar, öneriler, fikirler, planlar, notlar, çizimler, konfigürasyonlar, spesifikasyonlar, Satis siparişleri, fiyat teklifleri veya fiyat teklif istekleri, performans verileri, hesap bilgileri veya başka malzeme, veri ve bilgilerin (toplam olarak "Bilgi") de olduğu telif haklı çalışmaların gizli bilgi olmadıklarını ve bu bilgilerin e posta veya diğer yollarla KE'ye iletilmesiyle, KE'ye, bu bilgileri Gizlilik Kurallarımız çerçevesinde herhangi bir amaç için her türlü ortamda geri dönüşümsüz, münhasır olmayan, telif hakkından mahrum, alt-lisanlanabilen, dünya çapında geçerli bir lisans (bununla sinirli kalmayacak şekilde telif haklarını da içeren) hakki tanıdığınızı kabul edersiniz.

4. İçerik, Ürün ve Servis Bilgileri  Kısıtlamalar

Site üzerinde bulunan, dahil olmak ve bunlarla sinirli olamamak üzere, verileri, teknik çizimler, konfigürasyonlar, fiyat teklif ve sipariş bilgileri ve ürün veya servis listelerinden meydana gelen içeriğin doğru olduğu kabul edilmektedir. ANCAK, SITE ÜZERINDE BULUNAN HERHANGI BIR IÇERIK, ÜRÜN VEYA SERVIS BILGILERININ VE YARARLILIGININ KENDI ÖZEL IHTIYAÇLARINIZ IÇIN DOGRULUGUNU BAGIMSIZ OLARAK DEGERLENDIRMELISINIZ. Ürün ve servisler önceden haber vermeksizin değiştirilmeye tabidir. KE, internette listelenmiş olan ürün ve servislerin sipariş verdiğinizde bulunabileceğini garanti etmemektedir. Sitede bulunan tüm bilgiler, aşağıdaki 7. Bölümde yer alan sorumlulukların reddine tabidir.

 

5. Bağlantılar ve Üçüncü Şahıs İçeriği

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar. Bu Site zaman zaman diğer Web sitelerine bağlantılar verebilir. Bu bağlantılar, kolaylık olması açısından sağlanmış olup, KE tarafından bağlanılan Web siteleri, bu siteler üzerinde bulunan her türlü içerik, servis veya ürün veya sitelerle bağlantılı şirketlerin kabulü, sponsorluğu veya önerilmesi veya sorumluluğun alındığı seklinde algılanamaz.

Diğer Web Sitelerinden Bağlantılar. Bu Siteye yapılan tüm bağlantılar, aşağıdaki bağlantılara verilen KE onayı hariç, yazılı olarak KE'nin onayına tabidir:

KE, uygun gördüğü takdirde, istediği zaman bu bağlantıya verdiği onayı iptal etme hakkini saklı tutar.

Üçüncü Şahıs İçeriği. Site, internet üzerinde yapılan topluluk tartışmalarında, üçüncü şahıslar tarafından çerçeveleme veya başka bir teknoloji aracılığıyla sağlanmış, bildirilmiş veya sunulmuş, dahil olmak ve bunlarla sınırla olmamak üzere, genel içerik, reklam, ürün veya servis verileri ve araçları, sponsorluklar veya bildiriler gibi materyal, veri veya bilgi içerebilir. KE veya yan kuruluşlarının, bu tür üçüncü şahıs malzeme, veri ve bilgiler sebebiyle size karşı herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğini kabul edersiniz. Üçüncü Şahıs İçeriğini kullanmanız, uygun içerik sağlayıcının kullanım şartları ve gizlilik kurallarına tabi olabilir. KE, web sitemizde üçüncü şahıslar tarafından sağlanmış içerik için onay vermez, kabul etmez veya teyit etmez. KE, satılan, reklamı yapılan veya bizim veya diğer web sitelerinde üçüncü şahıslar tarafından sağlanan hiçbir mal veya servisin dağıtımından veya kalitesinden sorumlu değildir. Üçüncü şahıslar tarafından sağlanan içeriğin mülkiyet haklarınızı herhangi bir şekilde ihlal ettiğini düşünüyorsanız Telif Hakları Organımıza bildirin.

6. Tekzipler

KE'NIN, ÜÇÜNCÜ SAHISLAR TARAFINDAN SITE ÜZERINDEN SUNDUGU BILGILERI, ÜRÜN VEYA KERVISLERI DENETLEMEDIGINI KABUL EDERSINIZ. YAZILI OLARAK AKSI BELIRTILMEDIKÇE, KE VE YAN KURULUSLARI, HER TÜRLÜ ÖNERI, FIKIR, BILDIRININ VEYA, ÜÇÜNCÜ SAHISLAR TARAFINDAN SITE ÜZERINDEN DAGITILAN VEYA SAGLANAN, DAHIL OLMAK VE BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, ÇERÇEVELI IÇERIK VE SPONSORLARLA ILGILI OLAN HER TÜRLÜ ÜRÜN VE KERVISIN DOGRULUGU, GEÇERLILIGI, BÜTÜNLÜGÜ, GÜVENILIRLIGI VEYA YARARLILIGI HAKKINDA HIÇBIR SORUMLULUK KABUL ETMEZ VE BUNLARLA ILGILI HERHANGI BIR GARANTI VERMEZ VEYA ITIRAZDA BULUNMAZ. KE, BU SITENIN VEYA IÇERIGININ IHTIYAÇLARINIZI KARSILAYACAGINA VEYA, BU SITE VE IÇERIGININ KESINTISIZ, ZAMANINDA, GÜVENLI VE HATASIZ OLDUGUNA VE, EGER VARSA EKSIKLIKLERIN DÜZELTILECEGINE DAIR HIÇBIR GARANTI VERMEZ. KE, BU SITENIN VEYA IÇERIGININ KULLANIMINDAN SONUÇLANABILECEK DURUMLAR VEYA BU SITENIN KULLANIMI YOLUYLA ELDE EDILEBILECEK BILGILERIN DOGRULUGU, BÜTÜNLÜGÜ VEYA GÜVENILIRLIGINE DAIR BIR GARANTI VERMEZ.

BU SITEDE SAGLANAN HER TÜRLÜ BILGI DEGISIME TABIDIR VE SADECE BILGILENDIRME AMACIYLA SAGLANMISTIR. WEB SITESINDE SAGLANAN BILGILERLE, BIR KE MAGAZASINDA GÖSTERILEN VEYA VERILEN BILGILER ARASINDA BIR ÇELISKI OLMASI DURUMUNDA IKINCISI GEÇERLIDIR.

YASALAR TARAFINDAN IZIN VERILDIGI ÖLÇÜDE KE, BU SITEYI VE IÇERIGINI "OLDUGU GIBI" ANLAYISINDA SAGLAMAKTADIR VE, DAHIL OLMAK VE BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, YETERLI KALITE, ORTALAMA KALITE, AMACA UYGUNLUK, ÜNVAN VE HERHANGI BIR FIKRI MÜLKIYET HAKKINI IHLAL ETMEME GIBI BU WEB SITESI VEYA IÇERIGINI ILGILENDIREN GARANTILERI VEYA IMA EDILEN HERHANGI BIR GARANTIYI VERMEZ VEYA BUNLARLA ILGILI ITIRAZDA BULUNMAZ.

BU WE SITESINDE BULUNAN IÇERIGIN DEGIKEBILIR DOGASI KEBEBIYLE, KE, SITEDEN ERISILEBILEN BILGILERIN DOGRU, TAM VEYA GÜNCEL OLMAMASI SONUCUNDA DOGRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK MEYDANA GELEBILECEK HASAR VEYA KAYIPLARDAN DOLAYI HERHANGI BIR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

INTERNET ÜZERINDE ILETISIM DOGASI VE INTERNET ÜZERINDEN VERI AKTARIMININ KENDI YAPISINDA TASIDIGI TEHLIKELER KEBEBIYLE, KE, VIRÜS VEYA ZARARLI KODLARDAN KAYNAKLANABILECEK HERHANGI BIR HASAR VEYA KAYIP VEYA, VERILERIN BOZULMASI VEYA KAYBOLMASI VEYA, YAZILIM VEYA DONANIMA GELEBILECEK HERHANGI BIR ZARARDAN ÖTÜRÜ HERHANGI BIR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

KE SITENIN KESINTI SÜRESINI MINIMUMA INDIRMEK IÇIN ELINDEN GELEN TÜM ÇABAYI GÖSTERIRKEN, TELEKOMÜNIKASYON KERVISINDEKI SITEDE VERI VEYA BILGILERI TUTMAK IÇIN KULLANILAN SUNUCULAR ÜZERINDE DOGRUDAN BIR DENETIME SAHIP OLMADIGINDAN ÖTÜRÜ VE WEB SITELERININ YAPISINDA BULUNAN DOGADAN DOLAYI KE, SITEYE ERIKEMEME DURUMUNUZ VEYA ILETISIM ARIZALARI VE GECIKMELERINDEN DOGRUDAN VEYA DOLAYLI OLARAK KAYNAKLANAN HERHANGI BIR HASAR VEYA KAYIPTAN HERHANGI BIR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

KE'DEN VEYA SITE ÜZERINDEN ELDE ETTIGINIZ, SÖZLÜ VEYA YAZILI HIÇBIR ÖNERI VEYA BILGI YAZILI OLARAK IFADE EDILEREK BELIRTILMEMIS HIÇBIR GARANTI MEYDANA GETIRMEZ.

BAZI YARGI ORGANLARI, BELLI GARANTI VE KOSULLARIN SINIRLANDIRILMASI VEYA DISLANMASINA IZIN VERMEZ, BU YÜZDEN YUKARIDAKI DISLAMALAR SIZE UYGULANMAYABILIR.

Üçüncü Şahıs Bağlantılar KE, kendi web sitesine bağlantı yapan veya buradan bağlantı verilen dış web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. KE bu siteleri onaylamaz ve bu siteler KE'nin denetimi altında değildir, KE bu sitelerde bulunan içerik, ürün ve diğer materyallerden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

7. Sorumluluk Sınırlaması

KE, kendi veya çalışanlarının ihmali sonucu meydana gelmediği sürece, sitenin kullanımı sonucu meydana gelen herhangi bir ölüm veya yaralanmadan herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Yukarıdaki paragrafa tabi olarak, KE her ne şekilde meydana gelirse gelsin, doğrudan, dolaylı, özel veya önemli kayıp veya hasarlardan ötürü herhangi bir sorumluluk kabul etmez (dahil olmak ve bunlarla sinirli olmamak üzere, is kaybı, fırsat kaybı, Satis kaybı, iyi niyet kaybı, kar kaybı veya arttırılmış giderler gibi).

Bu Sartlarda belirtilen sorumluluğun reddi ve sınırlamaları, bu siteyle ilgili başka bir KE sorumluluğun reddi ve dışlamayı etkilemez veya zarar vermez (bu Sartlarda veya başka KE şartlar ve koşullarında (dahil olmak ve bunlarla sinirli olmamak üzere KE Satis şart ve koşulları gibi).

Yukarıda verilen veya KE'nin Satis şart ve koşulları, alıcı yasal haklarınızı etkilemez.

Kanuni Önlemler. Bu kullanım Sartlarını veya Satis koşullarının Sartlarından birini ihlal etmeniz durumunda KE, sahip olduğu diğer kanuni önlemlerin yanında siteye erişim hakkinizi alabilir ve sizinle ilgili kullanıcı adi ve şifrelerinizi devre dişi bırakabilir.

8. Genel

Uygulanabilir Yasalar. Kullanım Sartları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak yönetilmeli ve yorumlanmalıdır.  Bu siteye girmek veya onu kullanmakla, özel olarak Türkiye Cumhuriyeti kişisel ve münhasır yargı hakki ve yetkisine uyacağınızı kabul etmiş olursunuz.

Diğer. KE tarafından, bu Site üzerinden erişilen veya saatin alınan bilgi, malzeme ve/veya servisler ile ilgili olarak imzalanmış diğer tüm anlaşmalardaki Sartlara tabi olarak bu şartlar, siz ve KE arasındaki, Site kullanımınızı yöneten tüm anlaşmayı meydana getirmektedir. Bu Sartlarda yer alan herhangi bir hükmün herhangi bir sebeple geçersiz veya hükümsüz olması durumunda, o hüküm ayrı tutulmalı ve geri kalan hükümlerin geçerliliği ve hükmünü etkilememelidir.

9. Uluslararası Kullanım

Hesabınız altında gerçekleştirilen her türlü eylem ve iletişimin tek sorumlusu olduğunuzu ve bu Sitedeki kullanım veya hareketlerinizle ilgili olarak, dahil olmak ve bununla sinirli olmamak üzere Türkiye Cumhuriyeti ihracat sınırlandırmaları vb. gibi uygulanabilir her türlü yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası yasa ve yönetmelikle uyumlu olacağınızı kabul edersiniz. Site Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde denetlenip işletilmektedir. BU SITEYE TÜRKİYE DISINDAN ERISIM YAPIYOR VE KENDI YARGI ORGANINIZIN YASALARI GEREGINCE BUNU YAPMAKTAN MAHRUM BIRAKILIYORSANIZ, BU SITEYE GIRMEYIN VEYA ONU KULLANMAYIN. KE, SITENIN TÜRKİYE SINIRLARI DISINDAKI KULLANIMININ UYGUN VE ERISILEBILIR OLMASI GEREKTIGINE DAIR HIÇBIR ITIRAZDA BULUNMAZ.

Copyright © 2014 Koneltek Elektronik

Her Hakki Saklıdır

ÖNEMLI UYARI:

Bu web sitesine girerek veya onu kullanarak veya siteden herhangi bir bilgi ve materyal yüklemesi gerçekleştirerek, Gizlilik Kurallarımızı ve Kullanım Şartlarımızı kabul edip onayladığınızı açıkça ortaya koymuş olursunuz. Su ana kadar kabul etmediğiniz herhangi bir şey varsa, bu siteye girmeyin veya onu kullanmayın ve bir an önce siteden çıkın.

Schneiderim - Schneider Electric Ürünleri Online Satış Noktası © 2019
Altyapı: schneiderim-TR